535true dots bottomright 254true true 800http://sds-tarnobrzeg.pl/wp-content/plugins/thethe-image-slider/style/skins/frame-black
  • 5000 random false 60 bottom 30
    Slide1
  • 5000 random false 60 bottom 30
    Slide2
  • 5000 random false 60 bottom 30
    Slide3

Informacja o wyniku naboru

INFORMACJA O WYNIKU NABORU
NA STANOWISKO STARSZEGO INSTRUKTORA TERAPII ZAJĘCIOWEJ  W ŚRODOWISKOWYM DOMU SAMOPOMOCY   W TARNOBRZEGU

 

Informuję, że w wyniku zakończenia procedury naboru na stanowisko starszego instruktora terapii zajęciowej Środowiskowego Domu Samopomocy w Tarnobrzegu do zatrudnienia wybrana została Pani Paulina Zielińska zamieszkała w Tarnobrzegu.

 

Uzasadnienie dokonanego wyboru:

Pani Paulina Zielińska spełniła niezbędne kryteria formalne określone w ogłoszeniu   o naborze. Posiada wykształcenie wyższe, studia wyższe na kierunku pedagogika opiekuńczo-wychowawcza, kurs I-go stopnia z zakresu ceramiki, przeszkolenie i doświadczenie   w zakresie prowadzenia treningów umiejętności społecznych. Dodatkowo posiada inne kursy uprawniające do realizacji dodatkowych zajęć terapeutycznych, w tym m.in. pracy w modelu poznawczo-behawioralnym, alternatywnych metod rozładowywania napięcia, kształtowania motywacji do zmiany, współpracy z rodziną, integracji sensorycznej, budowy planów aktywizacyjno-wspierających, arteterapii. Ponadto Pani Zielińska posiada półroczny staż pracy na stanowisku mającym bezpośredni kontakt z osobami z zaburzeniami psychicznymi. Podczas rozmowy zaprezentowała się jako osoba kompetentna, zaangażowana, kreatywna, otwarta na potrzeby i problemy osób niepełnosprawnych.

 

 

 

Dyrektor

Środowiskowego Domu Samopomocy

w Tarnobrzegu

 

 

 

 

 

 

 

Tarnobrzeg, dnia 15. 06. 2015r.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *