535true dots bottomright 254true true 800http://sds-tarnobrzeg.pl/wp-content/plugins/thethe-image-slider/style/skins/frame-black
  • 5000 random false 60 bottom 30
    Slide1
  • 5000 random false 60 bottom 30
    Slide2
  • 5000 random false 60 bottom 30
    Slide3

INFORMACJA O WYNIKU NABORU NA STANOWISKO TERAPEUTA – KIEROWCA W ŚRODOWISKOWYM DOMU SAMOPOMOCY W TARNOBRZEGU

INFORMACJA O WYNIKU NABORU NA STANOWISKO TERAPEUTA – KIEROWCA  W ŚRODOWISKOWYM DOMU SAMOPOMOCY  W TARNOBRZEGU

 

Informuję, że w wyniku zakończenia procedury naboru na stanowisko terapeuta-kierowca Środowiskowego Domu Samopomocy w Tarnobrzegu do zatrudnienia wybrany został Pan Marek Pszeniczny zamieszkały w Tarnobrzegu.

 

Uzasadnienie dokonanego wyboru:

Pan Marek Pszeniczny spełnił niezbędne kryteria formalne określone w ogłoszeniu o naborze. Posiada wykształcenie wyższe, pedagogiczne, 7 letnie doświadczenie w pracy  z osobami z zaburzeniami psychicznymi, stosowne szkolenie i doświadczenie w zakresie prowadzenia treningów umiejętności społecznych, specjalistyczne kursy i doświadczenie pozwalające na realizację zajęć w pracowni stolarsko-konserwatorskiej. Pan Marek Pszeniczny posiada także dodatkowe umiejętności i szkolenia pozwalające na realizację innych, wzbogacających proces terapeutyczny zajęć w zakresie edukacji muzycznej. Ponadto Pan Marek Pszeniczny posiada kwalifikacje i doświadczenie w zakresie realizacji zadań związanych z przewozem osób niepełnosprawnych. Pan Marek Pszeniczny podczas rozmowy zaprezentował się jako osoba kompetentna, zaangażowana, otwarta na potrzeby i problemy osób niepełnosprawnych, w tym przewlekle chorujących psychicznie.

 

 

Dyrektor

Środowiskowego Domu Samopomocy

w Tarnobrzegu

Beata Wasiuta

 

 

Tarnobrzeg, dnia 28. 12. 2016r.

INFORMACJA O WYNIKU NABORU NA STANOWISKO TERAPEUTA – KIEROWCA W ŚRODOWISKOWYM DOMU SAMOPOMOCY W TARNOBRZEGU

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *