535true dots bottomright 254true true 800http://sds-tarnobrzeg.pl/wp-content/plugins/thethe-image-slider/style/skins/frame-black
  • 5000 random false 60 bottom 30
    Slide1
  • 5000 random false 60 bottom 30
    Slide2
  • 5000 random false 60 bottom 30
    Slide3

INFORMACJA O WYNIKU NABORU NA STANOWISKO TERAPEUTA W ŚRODOWISKOWYM DOMU SAMOPOMOCY W TARNOBRZEGU

Informuję, że w wyniku zakończenia procedury naboru na stanowisko terapeuta (umowa na zastępstwo) Środowiskowego Domu Samopomocy w Tarnobrzegu do zatrudnienia wybrana została Pani Ewelina Panek.

Uzasadnienie dokonanego wyboru:

Pani Ewelina Panek spełniła niezbędne kryteria formalne określone w ogłoszeniu o naborze. Posiada wykształcenie wyższe o specjalności pedagogika zdrowia z rehabilitacją, w tym doświadczenie w pracy z osobami z zaburzeniami psychicznymi. Ponadto w/W posiada specjalistyczne szkolenia m.in. z zakresu treningu umiejętności komunikacyjnych z wykorzystaniem alternatywnych i wspomagających sposobów porozumiewania się;  budowania profesjonalnej relacji terapeutycznej, pozwalające na realizację dodatkowych oddziaływań terapeutycznych wobec osób z różnymi rodzajami niepełnosprawności. Dodatkowo w/W przedłożyła dokumenty o zakwalifikowaniu do specjalistycznego szkolenia w zakresie ceramiki artystycznej, którego ukończenie pozwoli na kompetentną realizację zajęć na przedmiotowym stanowisku.

Pani Ewelina Panek podczas rozmowy zaprezentowała się jako osoba zaangażowana, otwarta na potrzeby i problemy osób niepełnosprawnych, w tym przewlekle chorujących psychicznie.

 Dyrektor

Środowiskowego Domu Samopomocy

w Tarnobrzegu

Beata Wasiuta

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *