535true dots bottomright 254true true 800https://sds-tarnobrzeg.pl/wp-content/plugins/thethe-image-slider/style/skins/frame-black
  • 5000 random false 60 bottom 30
    Slide1
  • 5000 random false 60 bottom 30
    Slide2
  • 5000 random false 60 bottom 30
    Slide3

Spotkanie integracyjne

W dniu 28 czerwca organizowaliśmy w placówce spotkanie integracyjne z Kabaretem „Zakręceni” działającym przy GOK w Padwi Narodowej. Na spektakl „Ale ja na fundusz, czyli cała prawda o naszym zdrowiu”zaprosiliśmy przedstawicieliWarsztatów Terapii Zajęciowej przy PSONI, Warsztatów przy Parafii MBNP w Tarnobrzegu, seniorów Domu Pomocy Społecznej oraz Domu Dziennego Pobytu w Tarnobrzegu, podopiecznych Domu Dziecka w Tarnobrzegu. Zachwyciliśmy się talentem młodych aktorów, trzymamy za ich rozwój kciuki i mamy nadzieję na dalszą współpracę.

Tego samego dnia reprezentacja naszej placówki pod opieką terapeutów wybrała się do Sieniawy, gdzie uczestniczyliśmy w XIV Festiwalu Tańca. Jak co roku zabawa była wyśmienita, a występy wszystkich zaprzyjaźnionych placówek wywoływały burze oklasków. Naszej drużynie tanecznej gratulujemy występu a organizatorom dziękujemy za zaproszenie.