535true dots bottomright 254true true 800https://sds-tarnobrzeg.pl/wp-content/plugins/thethe-image-slider/style/skins/frame-black
  • 5000 random false 60 bottom 30
    Slide1
  • 5000 random false 60 bottom 30
    Slide2
  • 5000 random false 60 bottom 30
    Slide3

Dzień Pracownika Socjalnego

Kiedy pomagamy innym, pomagamy sobie, ponieważ wszelkie dobro, które dajemy zatacza koło i wraca do nas…

Flora Edwards

Najlepsze życzenia……

Dzień Pracownika socjalnego to szczególna okazja by móc podziękować za dzieło służby potrzebującym. To święto wszystkich pracowników jednostek organizacyjnych pomocy społecznej oraz osób zaangażowanych w działalność organizacji pozarządowych działających w obszarze pomocy społecznej.

Pracownik socjalny to zawód szczególny. Jego misją jest niesienie pomocy tym, którzy potrzebują wsparcia. Do tego potrzeba nie tylko wiedzy, ale osobistego zaangażowania i wrażliwości.

Dzisiejsze święto jest wyjątkową okazją do złożenia całemu zespołowi pracowników ŚDS, a także pracownikom innych służb społecznych, podziękowań za codzienną pracę i życzeń dalszych sukcesów i rozwoju.

Życzę, by w tej trudnej pracy nie zabrakło Państwu energii i wytrwałości. Życzę zadowolenia i satysfakcji z niesienia pomocy bliźniemu, zasłużonego uznania i szacunku, ludzkiej wdzięczności i niezłomności w realizowaniu misji wspierania potrzebujących.

Dyrektor

Środowiskowego Domu Samopomocy

Tarnobrzeg, 21 listopada 2015r.