535true dots bottomright 254true true 800https://sds-tarnobrzeg.pl/wp-content/plugins/thethe-image-slider/style/skins/frame-black
  • 5000 random false 60 bottom 30
    Slide1
  • 5000 random false 60 bottom 30
    Slide2
  • 5000 random false 60 bottom 30
    Slide3

KONKURS FOTOGRAFICZNY „MMS DO SCHIZOFRENII”

KONKURS FOTOGRAFICZNY

Środowiskowy Dom Samopomocy w Tarnobrzegu oraz Tarnobrzeskie Stowarzyszenie Na Rzecz Osób Chorujących Psychicznie ?Ogniwo? serdecznie zapraszają młodzież z tarnobrzeskich szkół gimnazjalnych oraz średnich do wzięcia udziału w Konkursie Fotograficznym ?MMS do Schizofrenii?.

MMSy wysyłamy do przyjaciół i znajomych, by móc podzielić się z nimi naszymi myślami czy uczuciami, każdy wysłany MMS niesie ze sobą jedyny w swoim rodzaju i niepowtarzalny przekaz. Tematyka fotografii ?MMS do Schizofrenii? daje możliwość jej indywidualnej interpretacji ograniczonej tylko i wyłącznie wyobraźnią autora lub autorów co pozwala na pełną swobodę przy wyborze kompozycji zdjęcia.

Głównym celem konkursu jest podniesienie świadomości społecznej na temat zaburzeń psychicznych i zdrowia psychicznego, zmiana myślenia o chorobie psychicznej i nastawień społecznych wobec osób z zaburzeniami psychicznymi oraz przeciwdziałanie wykluczeniu społecznemu osób z problemami zdrowia psychicznego.

Fotografie można przesłać pocztą lub dostarczyć osobiście do siedziby Środowiskowego Domu Samopomocy w Tarnobrzegu przy ul. Kopernika 3 ? pokój nr 19 w godzinach od 7.30 do 15.30 w terminie od 6.10.2014r. do 6.11.2014r.

Regulamin konkursu, karta zgłoszeniowa oraz oświadczenie uczestnika dostępne są na stronie internetowej

www.sds-tarnobrzeg.pl

 

Serdecznie Zapraszamy!

 

 

REGULAMIN MMS DO SCHIZORENII

OŚWIADCZENIE MMS DO SCHIZOFRENII

KARTA ZGŁOSZENIOWA MMS DO SCHIZOFRENII

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *