535true dots bottomright 254true true 800https://sds-tarnobrzeg.pl/wp-content/plugins/thethe-image-slider/style/skins/frame-black
  • 5000 random false 60 bottom 30
    Slide1
  • 5000 random false 60 bottom 30
    Slide2
  • 5000 random false 60 bottom 30
    Slide3

KONKURS FOTOGRAFICZNY „MMS DO SCHIZOFRENII”

KONKURS FOTOGRAFICZNY

Środowiskowy Dom Samopomocy w Tarnobrzegu oraz Tarnobrzeskie Stowarzyszenie Na Rzecz Osób Chorujących Psychicznie ?Ogniwo? serdecznie zapraszają młodzież z tarnobrzeskich szkół gimnazjalnych oraz średnich do wzięcia udziału w Konkursie Fotograficznym ?MMS do Schizofrenii?.

MMSy wysyłamy do przyjaciół i znajomych, by móc podzielić się z nimi naszymi myślami czy uczuciami, każdy wysłany MMS niesie ze sobą jedyny w swoim rodzaju i niepowtarzalny przekaz. Tematyka fotografii ?MMS do Schizofrenii? daje możliwość jej indywidualnej interpretacji ograniczonej tylko i wyłącznie wyobraźnią autora lub autorów co pozwala na pełną swobodę przy wyborze kompozycji zdjęcia.

Głównym celem konkursu jest podniesienie świadomości społecznej na temat zaburzeń psychicznych i zdrowia psychicznego, zmiana myślenia o chorobie psychicznej i nastawień społecznych wobec osób z zaburzeniami psychicznymi oraz przeciwdziałanie wykluczeniu społecznemu osób z problemami zdrowia psychicznego.

Fotografie można przesłać pocztą lub dostarczyć osobiście do siedziby Środowiskowego Domu Samopomocy w Tarnobrzegu przy ul. Kopernika 3 ? pokój nr 19 w godzinach od 7.30 do 15.30 w terminie od 6.10.2014r. do 6.11.2014r.

Regulamin konkursu, karta zgłoszeniowa oraz oświadczenie uczestnika dostępne są na stronie internetowej

www.sds-tarnobrzeg.pl

 

Serdecznie Zapraszamy!

 

 

REGULAMIN MMS DO SCHIZORENII

OŚWIADCZENIE MMS DO SCHIZOFRENII

KARTA ZGŁOSZENIOWA MMS DO SCHIZOFRENII

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *