535true dots bottomright 254true true 800https://sds-tarnobrzeg.pl/wp-content/plugins/thethe-image-slider/style/skins/frame-black
  • 5000 random false 60 bottom 30
    Slide1
  • 5000 random false 60 bottom 30
    Slide2
  • 5000 random false 60 bottom 30
    Slide3

Konkursy fotograficzne oraz festyn kulinarny

W dniu 23 listopada reprezentacja placówki brała udział w wernisażu I Konkursu Fotograficznego „Obraz Pachnący Jesienią” organizowanym przez ŚDS w Nisku. To kolejna inicjatywa fotograficzna naszych przyjaciół z województwa. Bardzo dziękujemy za wspaniałe przyjęcie i możliwość rozwoju pasji fotografowania.

W dniu 28 listopada reprezentacja placówki uczestniczyła w X jubileuszowym konkursie fotograficznym w Dębicy. Jeden z uczestników przystąpił do konkursu na LOGO Konkursu. Podczas spotkania uczestniczyliśmy w warsztatach fotograficznych, podnosząc własną wiedzę i umiejętności tak by doskonalić warsztat pasji fotografowania.

 

W dniu 28 listopada uczestniczyliśmy w Festynie Kulinarnym organizowanym przez ŚDS w Gorzycach, którego głównym bohaterem były jabłka. Przygotowywaliśmy sałatkę, obieraliśmy na czas jabłka i oczywiście smakowaliśmy pysznych ciast, które każdy z ośrodków przywiózł ze sobą. Było pysznie!