535true dots bottomright 254true true 800https://sds-tarnobrzeg.pl/wp-content/plugins/thethe-image-slider/style/skins/frame-black
  • 5000 random false 60 bottom 30
    Slide1
  • 5000 random false 60 bottom 30
    Slide2
  • 5000 random false 60 bottom 30
    Slide3

Nowe projekty – nowe możliwości

W dniu 9 lutego odbyło się w placówce spotkanie z przedstawicielką Fundacji im Hetmana Jana Tarnowskiego w Rzeszowie na którym uczestnicy zajęć zostali zapoznani z możliwością udziału w projektach „Aktywność Zawodowa Kobiet na Podkarpaciu” oraz „Aktywni Młodzi Na Rynku Pracy Na Podkarpaciu”. Dokumenty aplikacyjne do pierwszego projektu złożyło  4 osoby,  do drugiego projektu złożyło wniosek 5 osób. Projekty zapewnią uczestnikom zajęć możliwość profesjonalnej diagnozy predyspozycji zawodowych, szkoleń zawodowych oraz kilkumiesięcznych płatnych staży zawodowych.

Przystępujemy także do  kolejnego projektu „Zdobądź międzynarodowy certyfikat języka angielskiego” realizowany przy współudziale Funduszy Europejskich przez Professional English School w Rzeszowie. Mamy nadzieję na uzyskanie nowych kwalifikacji, tak by stać się atrakcyjnymi na rynku pracy a przede wszystkim rozwijać własne zainteresowania.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *