535true dots bottomright 254true true 800https://sds-tarnobrzeg.pl/wp-content/plugins/thethe-image-slider/style/skins/frame-black
  • 5000 random false 60 bottom 30
    Slide1
  • 5000 random false 60 bottom 30
    Slide2
  • 5000 random false 60 bottom 30
    Slide3

Projekt „Biegiem do zdrowia i integracji”

Tarnobrzeskie Stowarzyszenie na Rzecz Osób Chorujących Psychicznie „Ogniwo” rozpoczęło realizację projektu „Biegiem do zdrowia i integracji” zadania współfinansowanego ze środków Urzędu Miasta Tarnobrzega w ramach otwartego konkursu ofert na realizację zadań publicznych z zakresu sportu i turystyki.

W dniu 12 września odbył się pierwszy trening pod okiem profesjonalnego trenera Pana Michał Harnika z Tarnobrzeskiego BBL. Kolejne treningi zaplanowane zostały na 26 i 28 września oraz 3 i 10 października 2017r. Uczestnicy spotkań dzielnie przygotowują się do II Biegu Solidarności z Osobami Chorującymi na Schizofrenię, który odbędzie się w dniu 12 października 2017r.

Spotkaniom prócz podnoszeniu kondycji fizycznej towarzyszy wiele humoru, co jest podstawą zdrowia psychicznego. Uczestnicy niepełnosprawni i seniorzy nawiązali nowe przyjaźnie, stąd integracja stała się faktem.

Organizatorzy serdecznie dziękują Kopalni Mocy w Tarnobrzegu za nieodpłatne udostępnienie sali do treningów dla uczestników projektu.

Serdecznie zapraszamy, możesz jeszcze do nas dołączyć.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *