535true dots bottomright 254true true 800https://sds-tarnobrzeg.pl/wp-content/plugins/thethe-image-slider/style/skins/frame-black
  • 5000 random false 60 bottom 30
    Slide1
  • 5000 random false 60 bottom 30
    Slide2
  • 5000 random false 60 bottom 30
    Slide3

Projekt „Biegiem do zdrowia i integracji”

Tarnobrzeskie Stowarzyszenie na Rzecz Osób Chorujących Psychicznie „Ogniwo” rozpoczęło realizację projektu „Biegiem do zdrowia i integracji” zadania współfinansowanego ze środków Urzędu Miasta Tarnobrzega w ramach otwartego konkursu ofert na realizację zadań publicznych z zakresu sportu i turystyki.

W dniu 12 września odbył się pierwszy trening pod okiem profesjonalnego trenera Pana Michał Harnika z Tarnobrzeskiego BBL. Kolejne treningi zaplanowane zostały na 26 i 28 września oraz 3 i 10 października 2017r. Uczestnicy spotkań dzielnie przygotowują się do II Biegu Solidarności z Osobami Chorującymi na Schizofrenię, który odbędzie się w dniu 12 października 2017r.

Spotkaniom prócz podnoszeniu kondycji fizycznej towarzyszy wiele humoru, co jest podstawą zdrowia psychicznego. Uczestnicy niepełnosprawni i seniorzy nawiązali nowe przyjaźnie, stąd integracja stała się faktem.

Organizatorzy serdecznie dziękują Kopalni Mocy w Tarnobrzegu za nieodpłatne udostępnienie sali do treningów dla uczestników projektu.

Serdecznie zapraszamy, możesz jeszcze do nas dołączyć.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *