535true dots bottomright 254true true 800https://sds-tarnobrzeg.pl/wp-content/plugins/thethe-image-slider/style/skins/frame-black
  • 5000 random false 60 bottom 30
    Slide1
  • 5000 random false 60 bottom 30
    Slide2
  • 5000 random false 60 bottom 30
    Slide3

Święto Niepodległości

We wtorek 10 listopada gościliśmy w naszym domu dzieci z przedszkola nr 17 w Tarnobrzegu. Przedszkolaki pod kierunkiem p. Krystyny Śmigały (5 -latki)oraz p. Moniki Bednarz (6-latki) przybyły pomimo deszczowej pogody i wniosły w nasze mury wiele słońca.

Najpierw zaprezentowały się sześciolatki kolorowo ubrane z trzema energicznymi tańcami wspominając tym samym ciepły sezon, który już za nami.

Potem wystąpiła młodsza grupa z przepięknym repertuarem wierszy i piosenek patriotycznych. Występ zwieńczony polonezem wzruszył wielu naszych podopiecznych oraz seniorów z DDP, wprowadził nas w uroczysty nastrój kolejnej rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę.

Święto Niepodległości uczciliśmy również wraz z maluchami z przedszkola nr 4 „Niezapominajka” w Tarnobrzegu w dniu 16.11.2015. Przedszkolaki podobnie jak ich koledzy wystąpiły z bogatym repertuarem patriotycznym. Oprócz pięknych wierszy i piosenek były też zabawy, do których zostaliśmy zaproszeni. Było nam bardzo miło celebrować ten jakże ważny dzień w towarzystwie najmłodszego pokolenia dumnych Polaków.

Dziękujemy za niezapomniane doznania i liczymy dalszą współpracę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *