535true dots bottomright 254true true 800https://sds-tarnobrzeg.pl/wp-content/plugins/thethe-image-slider/style/skins/frame-black
  • 5000 random false 60 bottom 30
    Slide1
  • 5000 random false 60 bottom 30
    Slide2
  • 5000 random false 60 bottom 30
    Slide3

Integracyjne warsztaty artystyczne, zbiórka żywności oraz święto pracownika socjalnego w naszej placówce

Dzień 25 listopada był dniem obfitującym w liczne wydarzenia w naszej placówce. Z samego rana udaliśmy się na warsztaty do Domu Dziecka, aby razem z podopiecznymi Placówki opiekuńczo wychowawczej tworzyć kartki świąteczne. Tego samego dnia gościliśmy w naszej placówce Pracowników Socjalnych, których zaprosiliśmy aby podziękować im za ich pracę i wspólnie uczcić święto Pracownika Socjalnego, które przypadało na dzień 21 listopada. Goście mogli podziwiać naszych aktorów należących do klubu teatralnego oraz wokalistów klubu muzycznego. Słodki poczęstunek przygotowano na pracowni kulinarnej. To był bardzo miły dzień.

Także w tym dniu, oraz w sobotę 26 listopada, uczestniczyliśmy, jako wolontariusze, w Świątecznej Zbiórce Żywności, którą zorganizował Tarnobrzeski Bank Żywności. Wspólnymi siłami zebraliśmy rekordową ilość produktów, które zostaną przekazane potrzebującym.

 

Tarnobrzeski Bank Żywności

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *