535true dots bottomright 254true true 800https://sds-tarnobrzeg.pl/wp-content/plugins/thethe-image-slider/style/skins/frame-black
  • 5000 random false 60 bottom 30
    Slide1
  • 5000 random false 60 bottom 30
    Slide2
  • 5000 random false 60 bottom 30
    Slide3

Uroczyste Śniadanie Wielkanocne

W dniu 11 kwietnia miało miejsce Uroczyste Śniadanie Wielkanocne w naszej placówce. Uczestnicy wystawili Drogę Krzyżową z refleksjami w analogii do choroby psychicznej, oprawionej pieśniami wielkopostnymi przygotowanymi przez klub muzyczny. Tradycyjną oprawę kulinarną przygotowała pracownia gospodarstwa domowego a plastyczną w tym upminiki dla zgromadzonych pracownie artystyczne na czele z pracownią ceramiczną.  Podczas spotkania zaszczycili nas swą obecnością znamienici goście Pan Prezydent Grzegorz Kiełb, Pani Skarbnik Urszula Rzeszut, Pani Wiceprzewodnicząca Rady Miasta Tarnobrzega Bożena Kapuściak, Panie Dyrektor MOPR Elżbieta Miernik – Krukurka, Elza Zub, Pani Teresa Huńka Dyrektor PUP  w Tarnobrzegu, Pani Kierownik ZPO Barbara Zych, Państwo Katarzyna i Robert Chmiel z Domu Dziecka  w Tarnobrzegu, Pani Agnieszka Orłowska Kierownik Działu Usług Opiekuńczych, Pani Maria Wrzos Dyrektor DPS w Tarnobrzegu.  Pani Renata Kostępska Przewodnicząca Powiatowego Zespołu ds. Orzekania  o Niepełnosprawności w Tarnobrzegu, Pan Krzysztof Kowalczyk wraz z przedstawicielami DDP  w Tarnobrzegu, Pani Henryka Samojedna były Kierownik DDP w Tarnobrzegu. Pokarmy pobłogosławił Diakon Krzysztof z Parafii Św. Barbary w Tarnobrzegu. To dla nas znaczące spotkanie podczas którego wyjątkowo czujemy, że ŚDS to nasz drugi dom.

Pragniemy także zaznaczyć, iż dziękujemy za zaproszenia na Uroczyste Śniadania Wielkanocne w których wzięli udział reprezentanci naszej placówki na czele z Panią Dyrektor,  Domowi Dziennego Pobytu i Zakładowi Pielęgnacyjno – Opiekuńczemu, Panu Krzysztofowi Kowalczykowi i Pani Basi Zych. Dziękujemy za waszą przyjaźń i współpracę!

TVT Tarnobrzeg

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *