535true dots bottomright 254true true 800https://sds-tarnobrzeg.pl/wp-content/plugins/thethe-image-slider/style/skins/frame-black
  • 5000 random false 60 bottom 30
    Slide1
  • 5000 random false 60 bottom 30
    Slide2
  • 5000 random false 60 bottom 30
    Slide3

UROCZYSTE SPOTKANIE WIGILIJNE W ŚDS 18.12.2019r.

Ogromną radość sprawiło nam spotkanie tego dnia i życzenia od znamienitych gości, Prezydenta Miasta Tarnobrzega Pana Dariusza Bożka, Przewodniczącego Rady Miasta Tarnobrzega, Pana Bogusława Potańskiego, Dyrektor PUP w Tarnobrzegu Pani Teresy Huńki, czy Dyrektor MOPR w Tarnobrzegu Pani Liliany Lewińskej. Wśród gości byli również nasi przyjaciele, przedstawiciele placówek z którymi na co dzień współpracujemy. Spotkanie uświetnił wspaniały występ teatralno-wokalnych naszych koleżanek i kolegów. Całość zakończyła wspaniała uczta kulinarna przygotowana w części przez uczestników zajęć pracowni kulinarnej. Wszyscy goście otrzymali od nas życzenia i pamiątkowe upominki przygotowane w pracowni witrażu i ceramicznej.

W tym roku mogliśmy także wziąć udział w Wigilii Miejskiej w dniu 17 grudnia w Hali sportowej MOSIR  oraz w Spotkaniu Wigilijnym organizowanym przez ŚDK w Tarnobrzegu w dniu 24 grudnia. Wszystkie te spotkania były dla nas okazją do integracji, przełamania izolacji i samotności. Dziękujemy za zaproszenia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *