535true dots bottomright 254true true 800https://sds-tarnobrzeg.pl/wp-content/plugins/thethe-image-slider/style/skins/frame-black
  • 5000 random false 60 bottom 30
    Slide1
  • 5000 random false 60 bottom 30
    Slide2
  • 5000 random false 60 bottom 30
    Slide3

Wspólne kolędowanie uczestników Środowiskowego Domu Samopomocy w Tarnobrzegu wraz z mieszkańcami oraz pacjentami DPSu, ZOLu i Hospicjum

Nigdy nie jest tak, żeby człowiek, czyniąc dobrze drugiemu, tylko sam był dobroczyńcą. Jest równocześnie obdarowywany, obdarowany tym, co ten drugi przyjmuje z miłością.
                                                                                                              Jan Paweł II

W styczniu uczestnicy Środowiskowego Domu Samopomocy w Tarnobrzegu odwiedzili mieszkańców oraz pacjentów Domu Pomocy Społecznej w dniu 13.01., Zakładu Opiekuńczo-Leczniczego w dniu 15.01., Hospicjum im. św. Ojca Pio w dniu 27.01.
Wizyty przebiegły w miłej i świątecznej atmosferze. Uczestnicy Środowiskowego Domu Samopomocy w Tarnobrzegu podczas spotkań zaprezentowali współczesną wersję jasełek ? opowieść o tym jak w dzisiejszym świecie, codziennym zabieganiu ludzie zapominają o tym co jest najważniejsze w magicznym czasie Świąt Bożego Narodzenia. Zwieńczeniem spotkań było wspólne łamanie się opłatkiem i kolędowanie. Wszystkie wizyty były niezwykłym przeżyciem, każdy uśmiech, każdy gest, zarówno aktorów jak i widzów ?przybliżał do Betlejem?.