535true dots bottomright 254true true 800https://sds-tarnobrzeg.pl/wp-content/plugins/thethe-image-slider/style/skins/frame-black
  • 5000 random false 60 bottom 30
    Slide1
  • 5000 random false 60 bottom 30
    Slide2
  • 5000 random false 60 bottom 30
    Slide3

Wycieczka Nałęczów-Puławy

W tym roku nasz ŚDS został objęty dodatkowym wsparciem dla osób niepełnosprawnych, uruchomionym w 2021 rok w związku z ogłoszonym na obszarze Rzeczpospolitej Polskiej stanem epidemii wywołanym wirusem SARS-Cov-2. Moduł IV programu  „ Pomoc osobom niepełnosprawnym poszkodowanym w wyniku żywiołu lub sytuacji kryzysowych wywołanych chorobami zakaźnymi”.
W ramach projektu uczestnicy 9 listopada wzięli udział w wycieczce do Nałęczów- Puławy. Podczas wyjazdu mieliśmy okazję zwiedzić wyjątkowy Pałac Czartoryskich z pięknym okalającym go parkiem. Kolejna przystankiem na naszej mapie wycieczkowej było Uzdrowisko Nałęczów, najpopularniejszy w Polsce kurort z wodą leczniczą. Uzdrowisko szczyci się 200-letnią tradycją wodolecznictwa, ze względu na swoiste właściwości i unikatowy skład. Pomimo niesprzyjającej pogody, wycieczka była bardzo udana, pozwoliła choć na chwilę oderwać się od codziennych trudności, odreagować dotychczasowy stres, negatywne emocje związane z trwającą pandemią.