535true dots bottomright 254true true 800https://sds-tarnobrzeg.pl/wp-content/plugins/thethe-image-slider/style/skins/frame-black
  • 5000 random false 60 bottom 30
    Slide1
  • 5000 random false 60 bottom 30
    Slide2
  • 5000 random false 60 bottom 30
    Slide3

Zabawa karnawałowa 2016

W dniu 3 lutego uczestniczyliśmy w zabawie karnawałowej zorganizowanej przez Środowiskowy Dom Samopomocy nr 2 w Stalowej Woli, która odbyła się w restauracji „Lasowianka” w Stalowej Woli. Gospodarze zadbali o pyszne dania ciepłe i przekąski. Całą imprezę wzbogaciła znajoma nam z innych spotkań integracyjnych orkiestra, której muzyka porywała wszystkich do tańca.

Natomiast 4 lutego mieliśmy zaszczyt uczestniczyć w zabawie karnawałowej zorganizowanej w restauracji „Amigo” przez Warsztat Terapii Zajęciowej przy Kole PSOUU w Tarnobrzegu, którą prowadził DJ. Podczas spotkania uczestniczyliśmy w wielu zabawach i grach integracyjnych, „gwoździem programu” była „Randka w ciemno” w której laureatem był nasz kolega. Zachwyciła nas nagroda – taniec z Panią Kierownik WTZ.

Karnawał 2016r. był bardzo krótki lecz intensywność doznań związanych ze spotkaniami integracyjnymi pozwoliła nam to zrekompensować.