535true dots bottomright 254true true 800https://sds-tarnobrzeg.pl/wp-content/plugins/thethe-image-slider/style/skins/frame-black
  • 5000 random false 60 bottom 30
    Slide1
  • 5000 random false 60 bottom 30
    Slide2
  • 5000 random false 60 bottom 30
    Slide3

Zabawa karnawałowa 2016

W dniu 3 lutego uczestniczyliśmy w zabawie karnawałowej zorganizowanej przez Środowiskowy Dom Samopomocy nr 2 w Stalowej Woli, która odbyła się w restauracji „Lasowianka” w Stalowej Woli. Gospodarze zadbali o pyszne dania ciepłe i przekąski. Całą imprezę wzbogaciła znajoma nam z innych spotkań integracyjnych orkiestra, której muzyka porywała wszystkich do tańca.

Natomiast 4 lutego mieliśmy zaszczyt uczestniczyć w zabawie karnawałowej zorganizowanej w restauracji „Amigo” przez Warsztat Terapii Zajęciowej przy Kole PSOUU w Tarnobrzegu, którą prowadził DJ. Podczas spotkania uczestniczyliśmy w wielu zabawach i grach integracyjnych, „gwoździem programu” była „Randka w ciemno” w której laureatem był nasz kolega. Zachwyciła nas nagroda – taniec z Panią Kierownik WTZ.

Karnawał 2016r. był bardzo krótki lecz intensywność doznań związanych ze spotkaniami integracyjnymi pozwoliła nam to zrekompensować.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *