535true dots bottomright 254true true 800https://sds-tarnobrzeg.pl/wp-content/plugins/thethe-image-slider/style/skins/frame-black
  • 5000 random false 60 bottom 30
    Slide1
  • 5000 random false 60 bottom 30
    Slide2
  • 5000 random false 60 bottom 30
    Slide3

Andrzejki

W dniu 20 listopada 2014 roku w Środowiskowym Domu Samopomocy w Tarnobrzegu odbyła się zabawa andrzejkowa. Gościnnie w imprezie udział wzięli uczestnicy Środowiskowego Domu Samopomocy z Nowej Dęby, Baranowa Sandomierskiego oraz Stalowej Woli. Wszyscy uczestnicy andrzejek bawili się do późnych godzin popołudniowych przy muzyce ?na żywo?. Podczas zabawy można było skorzystać z niepowtarzalnej okazji spotkania się z wróżką celem uchylenia rąbka tajemnicy dotyczącej swojej przyszłości. Wróżka tego popołudnia miała pełne ręce roboty ? chętnych do poznania co przyniesie im los nie brakowało. W czasie przerw od pląsów na parkiecie uczestnicy zabawy biesiadowali przy suto zastawionych stołach, smakując pyszne potrawy oraz ciasta przygotowane specjalnie na tę wspaniałą okazję.

Zabawa była przednia, wszyscy jej uczestnicy bawili się świetnie co można oglądnąć na załączonych zdjęciach. Zapraszamy do oglądnięcia galerii z tego wydarzenia.