535true dots bottomright 254true true 800https://sds-tarnobrzeg.pl/wp-content/plugins/thethe-image-slider/style/skins/frame-black
  • 5000 random false 60 bottom 30
    Slide1
  • 5000 random false 60 bottom 30
    Slide2
  • 5000 random false 60 bottom 30
    Slide3

Wizyta uczestników Środowiskowego Domu Samopomocy w Tarnobrzegu w ?Dolinie Słońca?

W dniu 26 listopada 2014 roku dwunastu uczestników Środowiskowego Domu Samopomocy w Tarnobrzegu wraz z dwoma terapeutami wzięli udział w wyjeździe do Radwanowic i Krakowa celem odwiedzenia Ośrodka ?Dolina Słońca? prowadzonego przez Fundację Anny Dymnej ?Mimo Wszystko? oraz odbycia wizyty studyjnej w Spółdzielni Socjalnej ?Radość?.

Wizyta uczestników Środowiskowego Domu Samopomocy w Tarnobrzegu w ?Dolinie Słońca? rozpoczęła się od oglądnięcia spektaklu pt. ?Franek z Doliny Słońca? wyreżyserowanego przez Annę Dymną. Na scenie można było podziwiać wspaniałą grę aktorów będących podopiecznymi Fundacji ?Mimo Wszystko?. Po występie wszyscy uczestnicy wyjazdu zostali zaproszeni na krótki spacer podczas którego mogli oglądać wspaniałą panoramę podkrakowskich Radwanowic. Wizyta w ?Dolinie Słońca? była wspaniałą okazją do zwiedzenia całego ośrodka. Uczestnicy ŚDS mogli oglądnąć wspaniałe sale terapeutyczne, poznać podopiecznych Fundacji ?Mimo Wszystko?. W 2014 roku podczas X Przeglądu Artystycznego Środowiskowych Domów Samopomocy Województwa Podkarpackiego Annie Dymnej została przyznana statuetka ?Ludzi Wielkiego Serca?. Na zakończenie wizyty w ?Dolinie Słońca? uczestnicy ŚDS wręczyli to wspaniałe wyróżnienie asystentce założycielki Fundacji ?Mimo Wszystko? z prośbą o przekazanie tej niezwykłej statuetki wraz z listem gratulacyjnym.

Wizyta w Spółdzielni Socjalnej ?Radość? w Krakowie, która specjalizuje się w usługach cateringowych rozpoczęła się pysznym obiadem. Później przy kawie i cieście uczestnicy ŚDS wzięli udział w szkoleniu z zakresu zakładania oraz prowadzenia spółdzielni socjalnej.

Na zakończenie wyjazdu uczestnicy ŚDS mieli okazję do spędzenia miło czasu na krakowskim rynku, na którym trwał jarmark świąteczny. Jedni kupili piękne ozdoby świąteczne, inni smakowali pyszną kawę w kawiarniach mieszczących się na krakowskim rynku.

Do Tarnobrzega uczestnicy wyjazdu wrócili późnym wieczorem ? zmęczeni, ale bardzo zadowoleni z miło spędzonego dnia.