535true dots bottomright 254true true 800https://sds-tarnobrzeg.pl/wp-content/plugins/thethe-image-slider/style/skins/frame-black
  • 5000 random false 60 bottom 30
    Slide1
  • 5000 random false 60 bottom 30
    Slide2
  • 5000 random false 60 bottom 30
    Slide3

VII Konkurs Fotograficzny Środowiskowych Domów Samopomocy Województwa Podkarpackiego „Podkarpackie Anioły”- ŚDS Dębica 2015r.

W tym roku w konkursie brali udział Pan Czesław i Pan Janusz. Dla Pana Janusza było to wyjątkowe wydarzenie, gdyż debiutował w konkursie. Panowie przygotowali piękne fotografie, spośród których wybraliśmy dwie najlepsze. Pan Czesław postawił na piękne cmentarne rzeźby unikalnych aniołów, natomiast Pan Janusz zdecydował się na fotografię twarzy koleżanek z placówki. W czwartek 8 października w Domu Kultury Śnieżka w Dębicy odbyło się oficjalne rozstrzygnięcie. Organizatorzy jak zawsze stworzyli serdeczną atmosferę okrywając aurą tajemniczości wyniki konkursu. Jak co roku podczas spotkania mieliśmy okazję wziąć udział w warsztatach fotograficznych. Pierwsza część dotyczyła różnorodnych metod, technik i efektów fotograficznych z wykorzystaniem możliwości różnego typu aparatu fotograficznego. Druga poświęcona była fotografii prowadzącej warsztaty i związana była z turystycznymi walorami Słowacji. Następnie odbył się wernisaż nadesłanych prac oraz uroczyste wręczenie nagród laureatom i uczestnikom konkursu. Jesteśmy bardzo dumni  gdyż nasz debiutant Pan Janusz otrzymał wyróżnienie za pracę pt. „Uśmiech Anioła”. Organizatorom gratulujemy pięknej inicjatywy a my zabieramy się do pracy by kolejne edycje konkursu były naznaczone jeszcze większymi sukcesami.

 

 

 

Zdjęcie wyróżnione

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *