535true dots bottomright 254true true 800https://sds-tarnobrzeg.pl/wp-content/plugins/thethe-image-slider/style/skins/frame-black
  • 5000 random false 60 bottom 30
    Slide1
  • 5000 random false 60 bottom 30
    Slide2
  • 5000 random false 60 bottom 30
    Slide3

VII Konkurs Fotograficzny Środowiskowych Domów Samopomocy Województwa Podkarpackiego „Podkarpackie Anioły”- ŚDS Dębica 2015r.

W tym roku w konkursie brali udział Pan Czesław i Pan Janusz. Dla Pana Janusza było to wyjątkowe wydarzenie, gdyż debiutował w konkursie. Panowie przygotowali piękne fotografie, spośród których wybraliśmy dwie najlepsze. Pan Czesław postawił na piękne cmentarne rzeźby unikalnych aniołów, natomiast Pan Janusz zdecydował się na fotografię twarzy koleżanek z placówki. W czwartek 8 października w Domu Kultury Śnieżka w Dębicy odbyło się oficjalne rozstrzygnięcie. Organizatorzy jak zawsze stworzyli serdeczną atmosferę okrywając aurą tajemniczości wyniki konkursu. Jak co roku podczas spotkania mieliśmy okazję wziąć udział w warsztatach fotograficznych. Pierwsza część dotyczyła różnorodnych metod, technik i efektów fotograficznych z wykorzystaniem możliwości różnego typu aparatu fotograficznego. Druga poświęcona była fotografii prowadzącej warsztaty i związana była z turystycznymi walorami Słowacji. Następnie odbył się wernisaż nadesłanych prac oraz uroczyste wręczenie nagród laureatom i uczestnikom konkursu. Jesteśmy bardzo dumni  gdyż nasz debiutant Pan Janusz otrzymał wyróżnienie za pracę pt. „Uśmiech Anioła”. Organizatorom gratulujemy pięknej inicjatywy a my zabieramy się do pracy by kolejne edycje konkursu były naznaczone jeszcze większymi sukcesami.

 

 

 

Zdjęcie wyróżnione

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *