535true dots bottomright 254true true 800https://sds-tarnobrzeg.pl/wp-content/plugins/thethe-image-slider/style/skins/frame-black
  • 5000 random false 60 bottom 30
    Slide1
  • 5000 random false 60 bottom 30
    Slide2
  • 5000 random false 60 bottom 30
    Slide3

Zabawy karnawałowe

W środę, 22 lutego, uczestniczyliśmy w balu karnawałowym, na który zaprosił nas zaprzyjaźniony ŚDS nr 2 w Stalowej Woli. Zabawa odbyła się w restauracji „Lasowianka” w Stalowej Woli. Na miejscu byliśmy o godzinie 12.00, gdzie dojechaliśmy 30-osobowym wynajętym autokarem. Po krótkim aczkolwiek uroczystym powitaniu rozpoczęła się zabawa. Muzyką raczył nas, dobrze wszystkim  znany z wcześniejszych spotkań integracyjnych, zespół muzyczny z Tarnobrzega. Obsługa lokalu serwowała różnego rodzaju smakołyki, a my mieliśmy okazje wszystkie dostarczone kalorie spalić na parkiecie. Przy dźwiękach muzyki i rozmowach przy stole miło spędziliśmy czas, integrując się jednocześnie  z uczestnikami innych placówek. Organizatorzy zapewnili nam również szereg zabaw i konkurencji na parkiecie, które dodały kolorytu całemu spotkaniu. Największym zainteresowaniem cieszyły się zabawy  „Mam chusteczkę haftowaną”, czy  „Lambada” – w której uczestnicy tańcząc trzymali się za poszczególne części ciała m.in. za nos, czy kostki u nóg, co wymagało sporej sprawności fizycznej. Bal zakończył się o godzinie 18.00, po czym pożegnawszy się z gospodarzami i uczestnikami balu,  w dobrych nastrojach i o pełnych brzuchach ruszyliśmy w podróż powrotną.

W czwartek z kolei, tj. 23 lutego, mieliśmy okazję uczestniczyć w balu karnawałowym, którego organizatorem był WTZ przy Parafii MBNP w Tarnobrzegu. W jednym z tarnobrzeskich lokali rozbrzmiewała doskonała muzyka i serwowano pyszne dania. Dzień ten był również dniem bez liczenia kalorii – tłustym czwartkiem – i przy tej okazji nie omieszkaliśmy zjeść kilku ich sztuk.           Tak jak i dzień wcześniej zabawa była znakomita.

Dziękujemy organizatorom za zaproszenia.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *