535true dots bottomright 254true true 800https://sds-tarnobrzeg.pl/wp-content/plugins/thethe-image-slider/style/skins/frame-black
  • 5000 random false 60 bottom 30
    Slide1
  • 5000 random false 60 bottom 30
    Slide2
  • 5000 random false 60 bottom 30
    Slide3

Rozstrzygnięcie konkursu fotograficznego ?MMS do Schizofrenii?

 

 

 

3 grudnia w Międzynarodowym Dniu Osób Niepełnosprawnych w siedzibie Środowiskowego Domu Samopomocy w Tarnobrzegu odbyło się spotkanie na którym rozstrzygnięto konkurs fotograficzny ?MMS do Schizofrenii?. Konkurs adresowany do młodzieży szkół gimnazjalnych i średnich organizowany był w ramach obchodów III edycji akcji Dni Solidarności z Osobami Chorującymi na Schizofrenię, cyklicznej inicjatywy społeczności Środowiskowego Domu Samopomocy w Tarnobrzegu. Na konkurs wpłynęło 23 zgłoszenia, w tym 55 prac fotograficznych. Uczniowie reprezentowali Liceum Ogólnokształcące im. M. Kopernika w Tarnobrzegu, Zespół Szkół Społecznych nr 1 w Tarnobrzegu, Zespół Szkół Specjalnych w Tarnobrzegu, Gimnazjum Nr 1 w Tarnobrzegu, Publiczne Katolickie Gimnazjum im. Jana Pawła II w Tarnobrzegu. Jury konkursu w składzie Natalia Cudo ? Przewodnicząca, Piotr Morawski, Aleksandra Południak i Czesław Korczak ? członkowie, przyznało trzy nagrody główne za pierwsze, drugie i trzecie miejsce oraz 2 wyróżnienia. Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz upominki. Spotkaniu towarzyszyła pokonkursowa wystawa. Całość uświetnił koncert fortepianowy w wykonaniu uczestniczki zajęć placówki. Wystawę można obejrzeć w siedzibie Środowiskowego Domu Samopomocy w Tarnobrzegu.
Organizatorzy bardzo dziękują wszystkim sponsorom. Nagrody ufundowali : Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, Tarnobrzeski Dom Kultury, Księgarnia ?Halszka?, Klinika Urody SISSI, Astro Classic, FITNESKA, Kręgielnia ?Atom?, Hurtownia Foto Prestige, Pizzeria HARENDA.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *