535true dots bottomright 254true true 800https://sds-tarnobrzeg.pl/wp-content/plugins/thethe-image-slider/style/skins/frame-black
  • 5000 random false 60 bottom 30
    Slide1
  • 5000 random false 60 bottom 30
    Slide2
  • 5000 random false 60 bottom 30
    Slide3

Rozstrzygnięcie konkursu fotograficznego ?MMS do Schizofrenii?

 

 

 

3 grudnia w Międzynarodowym Dniu Osób Niepełnosprawnych w siedzibie Środowiskowego Domu Samopomocy w Tarnobrzegu odbyło się spotkanie na którym rozstrzygnięto konkurs fotograficzny ?MMS do Schizofrenii?. Konkurs adresowany do młodzieży szkół gimnazjalnych i średnich organizowany był w ramach obchodów III edycji akcji Dni Solidarności z Osobami Chorującymi na Schizofrenię, cyklicznej inicjatywy społeczności Środowiskowego Domu Samopomocy w Tarnobrzegu. Na konkurs wpłynęło 23 zgłoszenia, w tym 55 prac fotograficznych. Uczniowie reprezentowali Liceum Ogólnokształcące im. M. Kopernika w Tarnobrzegu, Zespół Szkół Społecznych nr 1 w Tarnobrzegu, Zespół Szkół Specjalnych w Tarnobrzegu, Gimnazjum Nr 1 w Tarnobrzegu, Publiczne Katolickie Gimnazjum im. Jana Pawła II w Tarnobrzegu. Jury konkursu w składzie Natalia Cudo ? Przewodnicząca, Piotr Morawski, Aleksandra Południak i Czesław Korczak ? członkowie, przyznało trzy nagrody główne za pierwsze, drugie i trzecie miejsce oraz 2 wyróżnienia. Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz upominki. Spotkaniu towarzyszyła pokonkursowa wystawa. Całość uświetnił koncert fortepianowy w wykonaniu uczestniczki zajęć placówki. Wystawę można obejrzeć w siedzibie Środowiskowego Domu Samopomocy w Tarnobrzegu.
Organizatorzy bardzo dziękują wszystkim sponsorom. Nagrody ufundowali : Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, Tarnobrzeski Dom Kultury, Księgarnia ?Halszka?, Klinika Urody SISSI, Astro Classic, FITNESKA, Kręgielnia ?Atom?, Hurtownia Foto Prestige, Pizzeria HARENDA.